Ana Sayfa | Forum | Dokümanlar

Geri Dön   Turquaz Muhasebe Forum > Turquaz Muhasebe Programı > Yardım

Closed Thread

Konu Araçları Rate Thread Mod Seç
Eski 08-03-2004, 18:21
emre yener
Guest

ETA PROGRAMINA YAZICI TANITMAK ACİL...

arkadaşlar merhaba

ben eta 7 kullanıyorum.programa hp laserjet 1200 serisi usb çıkışı bir yazıcı tanıtmak istiyorum bir türlü beceremedim.yardımcı olursanız sevinirim..tşk.
Eski 06-04-2004, 14:49
orhan yetim
Guest

Re: ETA PROGRAMINA YAZICI TANITMAK ACİL...

daha etadan usb çıkışlı bir yazıcı ile çıktı alabileni duymadım aynı dert bendede var sırf paralelporttan çıktı veren bir yazıcı aldım bu yüzden 149$+kdv ödeyerek etaya telefon edersen yardımcı olurlar sanırım en azından yazıcı tavsiye ederler paralel port çıkışlı
Eski 01-06-2004, 09:29
hakan
Guest

KArdeşim kesim olmalı yaa. nerde kaldı teknoloji ozaman
Eski 12-06-2004, 06:05
Mert
Guest

Eta programının DOS versiyonlarında USB bağlantı noktası olan hiç bir yazıcıya yazdıramazsınız. Eta for Windows'a terfi Edin. Başka bir önerim olamayacak maalesef. Burada hata ETA da değil. Tüm Karakter ortamında çalışan programlarda USB den döküm yapamaz.
Saygılarımla.
Eski 28-07-2004, 16:47
Yasin
Guest

Bir zamanlar ben de sizin gibi yazılamaz zannediyordum ama çok sağolsun bir arkadaşım sayesinde öğrendim ve kurtuldum bu dertten, merak eden varsa bana mail atsın cevap yazayım burda anlatmak için biraz uzun bir konu. Not: LPT2 portunuz boş olsun yeter.
Eski 15-09-2004, 14:24
ENIGMA
Guest

ETA FOR WINDOWS YAZILIMINI ARIYORUM

ETA FOR WINDOWS'UN KIRILMIŞ HALİNİ ARIYORUM ELİNDE OLAN YADA BULABİLECEİM BİR YER BİLEN VARSA BANA YAZSIN
Eski 22-11-2004, 03:05
darkice
Guest

Açık kaynak kodlu muhasebe programi geliştirilmeye ve desteklenmeye çalışılan bu ortamda ETA adlı ticari ve bedava olmayan bir program hakkinda hem soru sormak hemde üstüne üstük kırılmış versiyonunu ariyorum diye mesaj atmak gerçekten ayıp, düşüncesizce ve sanırım sizin anlıyacağımız tabiri ile öküzlüktür.

Eski 05-12-2004, 20:21
oktay
Guest

MS-DOS, DR-DOS vb. temelli programlar kuramsal olarak USB çıkışları kullanamaz.

Ancak Win-XX sülalesini kullanıyorsanız sisteminize ek bir yazıcı kurmakla mümkün. DOSPRN adında bir program. http://www.dosprn.com/ adresinde.

Elbette bu program ücretsiz değil. Ama sizin ETA'nız da Lisanssız. Bunu nasıl aşacağınızı da nasılsa bulursunuz. :-))
Eski 03-01-2007, 12:57
codecbilgisayar codecbilgisayar Çevrimdışı
Junior Member

Giriş Tarihi: Dec 2006
Exclamation

Eta muhasebe programlarında dos ve windows versiyonlarında usb yazıcılardan çıktı alabilirsiniz. ufak bir program yükleyerek ve servis işlemlerinden yazıcı menusune minik bir kod ekleyerek bu işlemi yapabilirsiniz. ayrıntılı bilgi için www.eta.com.tr adresinden ana sayfadan win98 ve xp içim usb yazıcalara yama programını ındırıp içindeki açıklamayı okumanız ve uygulamanız yeterlı olacaktır. ayrıca kırık program arayan arkadaşa bir ufak sözüm var bu forumu diğer illegal forumlarla karıştırma arkadaşım burada açık kaynak kodlu ve lisans istemeyen bedava çakı gibi program varken niye desteğini alamayacağın yasadışı bir işe kalkışıyorsun anlamak mumkun değil. saygılarımla ...

Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isteyen ve eta'ya yazıcı tanıtımı konusunda yardım ısteyen arkadaslar ıcın msn adresim tugrul@codecpc.com
Closed Thread

Konu Araçları
Mod Seç Konuya Oy Ver
Konuya Oy Ver:

Gönderme Kuralları