Ana Sayfa | Forum | Dokümanlar

Geri Dön   Turquaz Muhasebe Forum > Turquaz Muhasebe Programı > Dönüşüm / Data Aktarma

Konu Araçları Rate Thread Mod Seç
Eski 22-10-2010, 16:44
aycan aycan Çevrimdışı
Senior Member

Giriş Tarihi: Apr 2005

#seçici merhaba;

Çok iyi hatırlıyorum HSQLDB herşeyi postgresql veri tabanı haline getiren tek bir satırlık kod forumda bir arkadaş tarafından yayınlanmıştı. Bende vay be bukadar kolaymı demiştim.

Ama ben hiç denemedim. Forumu aradım taradım bulamadım allah bilir hangi sorunun içinde gizli.

Hatırladığım kadarıyla komutun başı direk postgresql programıyla başlıyıp devam eden bir komuttu.
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-01-2013, 19:42
emrak emrak Çevrimdışı
Junior Member

Giriş Tarihi: Oct 2011
Unhappy could not execute query

Arkadaşlar Sadece stok kısmını kullanıyorum. Stok giriş çıkışlarımda problem yok, fakat stok kartı arama ekranında could not execute query hatası alıyorum. Postgresql e geçiş yaptıktan sonra bu hatayı almaya başladım. Envanter listelemede de problem olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-10-2013, 08:01
emrak emrak Çevrimdışı
Junior Member

Giriş Tarihi: Oct 2011
could not execute query

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi emrak Mesajı Göster
Arkadaşlar Sadece stok kısmını kullanıyorum. Stok giriş çıkışlarımda problem yok, fakat stok kartı arama ekranında could not execute query hatası alıyorum. Postgresql e geçiş yaptıktan sonra bu hatayı almaya başladım. Envanter listelemede de problem olmuyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar çözümü buldum data aktarımı sırasında TURQ_VIEW_INVENTORY_AMOUNT_TOTAL ve TURQ_VIEW_INVENTORY_TOTALS
öğelerini aktaramamışım. Hatayı da Belgelerim klasörü altındaki .turquaz klasörü içindeki error dosyasında gördüm.
Alıntı Yaparak Cevapla

Konu Araçları
Mod Seç Konuya Oy Ver
Konuya Oy Ver:

Gönderme Kuralları